فهرست

تازه‌ترين اخبار

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در جریان سفر به شهرستان بروجرد خبر داد؛

تجهیز و راه اندازی بخش های جانبی کتابخانه استاد آیتی بروجرد در آینده نزدیک

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در جریان سفر به شهرستان بروجرد ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه عمومی استاد عبدالمحمد آیتی، از تجهیز و راه اندازی بخش های جانبی این کتابخانه در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، سید سجاد راستخانه، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با همراهی میثم زندیه شیرازی، معاون کتابخانه های عمومی استان و فرهاد سوداگر، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد با هدف گسترش و بهبود خدمات رسانی به اعضاء و مراجه کنندگان از کتابخانه استاد عبدالمحمد آیتی بازدید نمود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان پس از بازدید از بخش های مختلف کتابخانه استاد آیتی و تقدیر از زحمات کتابداران، بیان داشت: بروجرد شهر فرزانگان بوده و توسعه مراکز فرهنگی از خواسته های اصلی مردم فرهنگ دوست این شهرستان است. کتابخانه استاد آیتی به عنوان بزرگترین کتابخانه شهرستان دارای پتانسیل های زیادی بوده که می شود از این فرصت در راستای گسترش و بهبود خدمات رسانی به اعضاء و مراجه کنندگان بهره برد.
سید سجاد راستخانه ادامه داد: پس از بررسی های لازم و در نظر گرفتن همه شرایط و همچنین تامین اعتبار، بحث تجهیز و راه اندازی بخش های جانبی کتابخانه استاد آیتی از جمله بخش های وی ای پی و پژوهشگران در دستور کار قرار گرفته و این مهم در آینده نزدیک صورت خواهد پذیرفت.
وی با بیان اینکه اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان همواره به دنبال بهبود خدمت رسانی به مراجعه کنندگان است، افزود: بحث بازبینی بخش های اصلی کتابخانه استاد آیتی از جمله کودک، مخزن و سالن های مطالعه نیز مورد توجه بوده که امید است این فرآیند نیز تحقق یابد.
گفتنی است کتابخانه استاد عبدالحمد آیتی سال 1399 در زمینی به مساحت 2200 مترمربع در سه طبقه به بهربرداری رسیده و خدمت رسانی به مردم فرهنگ دوست شهر بروجرد را آغاز نمود.