منو
اخبار
برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دورود پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی های و نهضت مطالعه مفید شهرستان دورود در سال جاری به ریاست یعقوب بختیاری معاون فرماندار شهرستان دورود و با حضور سایر اعضای حقیقی و حقوقی عضو انجمن در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، یعقوب بختیاری معاون فرماندار شهرستان دورود  در این جلسه، ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه، از اهتمام اعضای انجمن در تشکیل به موقع جلسات و پی گیری مصوبات مربوطه تشکر کرد.

در ادامه داوود یاراحمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دورود ضمن قرائت دستور کار جلسه، درخصوص پیگیری مصوبات جلسات قبل اظهار داشت: تمامی مصوبات فرهنگی به مناسبت های مختلف از جمله هفته بسیج، جشنواره رضوی، دهه ولایت، هفته کتاب و دهه فجر با همکاری و مساعدت اعضای انجمن اجراء شده است و نامه وزیر کشور در خصوص معرفی ساختمان های مازاد دولتی جهت ایجاد کتابخانه نیز در در حال پیگیری می باشد.

وی در خصوص پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی توسط سازمان شهرداری شهرداری نیز بیان داشت: شهرداری دورود به صورت قطره چکانی سهم نیم درصد مربوطه را پرداخت می کند و این خود باعث بروز مشکلاتی در انجام ارائه خدمات کتابخانه ای در سطح شهرستان شده است .

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دورود در پایان از همکاری اعضای انجمن  و به خصوص اداره آموزش و پرورش جهت حضور حداکثری دانش آموزان و فرهنگیان در برگزاری مسابقه "برگ چهلم" تشکر کرد و مساعدت اعضای انجمن در انجام هر چه بهتر برنامه های فرهنگی کتابخانه ها در ایام ولادت امام محمد تقي(ع) تا ولادت امام علي (ع)  را خواستار شد.

 در ادامه سایر اعضای  به بیان دیدگاه ها و راهکارهای پیشنهادی خود  در چارچوب دستور کار جلسه پرداختند و در پایان پس از تجمیع نظرات، مصوبات مربوطه  به تصویب و امضای حاضرین در جلسه رسید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 196