منو
اخبار
پیام تبریک مدیر کل کتابخانه های عمومی استان لرستان به مناسبت فرا رسیدن سال جدید فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در پیامی آغاز سال جدید را پیشاپیش به تمامی کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی لرستان تبریک گفت.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، متن پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان خطاب به کتابداران، کارشناسان ستادی، روسای ادارات شهرستان ها و کارکنان شاغل در کتابخانه های عمومی استان لرستان بدین شرح است:

یا مقلب القلوب و الابصار                   یا مدبر الیل و النهار

     یا محول الحول و الاحوال                 حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن فصل بهار و حیات دوباره طبیعت که تجلی مواهب الهی است را پیشاپیش به همکاران خدوم و پرتلاش در کتابخانه های عمومی استان لرستان تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی، شادکامی و موفقیت را برای کلیه همکاران و خانواده های محترم مسئلت دارم.

 از زحمات ارزشمند تمامی همکاران در انجام وظایف محوله در سالی که گذشت تشکر و قدردانی نموده و توفیق روزافزون شما عزیزان در راستای خدمتگزاری خالصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت تدابیر حکیمانه ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) را خواستارم.

امید است در سال جدید با همت شما همکاران سخت کوش بتوانیم در تحقق رسالت خطیر نهاد کتابخانه های عمومی کشور مبنی بر اشاعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در جامعه بیش از پیش کوشا باشیم.

فرشته طهماسبی

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان لرستان

 
تعداد بازديد اين صفحه: 183