منو
اخبار
.
بازدید مسولین شهرستان دورود از ایستگاه نقاشی امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسولین شهرستان دورود از غرفه نقاشی برگ چهلم انقلاب بازدید کردند.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان حجت الاسلام و المسلمین رضا حقیان امام جمعه، فریبا بهاری سرپرست فرمانداری و جمعی از مدیران شهرستان دورود از غرفه نقاشی برگ چهلم انقلاب که به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دورود در سالن شماره 2 سازمان فنی و حرفه ای برگزار شد بازدید کردند.

در این بازدید حجت الاسلام رضا حقیان امام جمعه شهرستان دورود ضمن ابراز خرسندی از حضور کودکان در برنامه های دهه مبارک فجر، اظهار داشت: جهت تشویق کودکان و ترغیب آنها به شرکت در این برنامه ها می بایست برای آنها هدایای مناسبی در نظر گرفته شود .

در ادامه فریبا بهاری سرپرست فرمانداری شهرستان دورود از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در برگزاری این برنامه تشکر کرد و ابراز داشت: برپایی ایستگاه نقاشی باعث حضور پرشور کودکان نسل چهارم انقلاب در برنامه های دهه فجر می شود.

در پایان این بازدید داوود یاراحمدی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن تشکر از بازدید امام جمعه و فرماندار و مسولین شهرستان، قول مساعد دادند تا از همه کودکان حاضر در ایستگاه نقاشی تقدیر به عمل آید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 90