منو
اخبار
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد برگزار شد ؛ برگزاری نشست ادبی فجر انقلاب با موضوع معرفی کتاب « بیداری اسلامی » به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نشست ادبی فجر انقلاب با موضوع معرفی کتاب «بیداری اسلامی» تالیف علی حسین عزیزی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجرد برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‏های عمومی لرستان، همزمان با چهلمین فجر انقلاب اسلامی، نشست ادبی فجر انقلاب با موضوع معرفی کتاب «بیداری اسلامی» تالیف علی حسین عزیزی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجرد و با حضور نویسنده کتاب و  رئیس و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد برگزار شد.

داود پهلوان، رئیس اداره کتابخانه‏های عمومی شهرستان بروجرد، در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضرین، هدف از برگزاری این نشست را آشنایی با تأثیرات انقلاب اسلامی ایران بر موج بیداری اسلامی منطقه و عظمت این انقلاب با وجود فشار قدرت‏های استعماری عنوان کرد.

در ادامه علی حسین عزیزی مسئول انجمن ادبی کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد،  ضمن معرفی کتاب خود که مجموعه‏ای از مقالات و اشعار در حوزه بیداری اسلامی است، افزود: این مجموعه منتخبی از آثار ارائه شده در اولین کنگره بیداری اسلامی برگزار شده در شهرستان بروجرد و مجموعه آثار انتخاب شده برای این مجموعه متعلق به صاحب‏نظران و اندیشمندان شهر بروجرد در خصوص مسئله بیداری اسلامی است.

وی در ادامه افزود: ذات انسانی، ربوبیت را از جانب سایر انسان‏ها پذیرا نیست و در هر دوره و مکانی، مردم در فرصت‏های مناسب سعی در برانداختن پادشاهی‏های ظالم و ستمگر در زمانه خود کرده‏اند. از آن جمله مردم ایران که اتحاد مثال‏زدنی آنان در قرن بیستم، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را رقم زد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 84