منو
اخبار

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت: دیدار رئیس و کارکنان کتابخانه های عمومی بروجرد با خانواده مبارز دوران پیروزی انقلاب و شهید دفاع مقدس رئیس اداره، مسئولین و کتابداران کتابخانه‏های عمومی شهرستان بروجرد با حضور در منزل شهید گرانقدر ولی کاکاوند از مبارزین دوران پیروزی انقلاب و شهید دفاع مقدس، با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کردند.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، در این دیدار داوود پهلوان، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد از دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان یک تکلیف نام برد و اظهار داشت: شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند.

وی افزود: آرامش امروز ما مدیون حماسه آفرینی شهدا و ایثارگرانی است که از همه تعلقات دنیوی گذشتند و به قرب الهی نائل شدند.

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد تصریح کرد : شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها در تاریخ ایران اسلامی برای همیشه خواهد درخشید.

در پایان این دیدار با اهداء لوح سپاس و هدیه ای از طرف اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد از فرزند این شهید سرافراز  تقدیر به عمل آمد.

هچنین رییس اداره و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد با حضور بر مزار شهدای انقلاب این شهرستان، ضمن قرائت فاتحه و نثار گل بر مزار شهدا، با آرمان های والای این عزیزان تجدید میثاق کردند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 129