منو
اخبار
به مناسبت چهلمین فجر انقلاب اسلامی صورت گرفت: مراسم کلنگ زنی و آغاز ساخت کتابخانه عمومی شهدای کوهدشت مراسم کلنگ زنی و آغاز ساخت کتابخانه عمومی شهدای کوهدشت همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور استاندار لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، مراسم کلنگ زنی و آغاز ساخت کتابخانه عمومی شهدای کوهدشت همزمان با دهه مبارک فجر با حضور سید موسی خادمی، استاندار لرستان؛ فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان؛ الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی، امام جمعه کوهدشت؛ اسماعیل دوستی عضو هیئت عامل بانک پاسارگاد؛ سید محمد موحدپور، مدیرکل حوزه استانداری؛ بهرام رشید نیا، مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان، خسرو رفیعی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد، محمدرضا آزادبخت فرماندار شهرستان کوهدشت؛عیسی طولابی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهدشت سجاد طرهانی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر کوهدشت و جمعی از مسئولین بانک پاسارگاد در پارک دلیجانی کوهدشت برگزار شد.

فرشته طهماسبی مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، از اهتمام مسئولین بانک پاسارگاد جهت آغاز عملیات ساخت کتابخانه عمومی شهدای کوهدشت تشکر کرد و اظهار داشت: احداث این کتابخانه نقش عمده ای در رشد و ارتقای سطح فرهنگی مردم شهرستان دارد و سرانه مساحت کتابخانه ای در این شهرستان را به استاندارد موجود نزدیک می کند.

طهماسبی گزارشی از وضعیت این پروژه کتابخانه ای ارائه کرد و گفت: عملیات ساخت این پروژه با زیربنای 260 متر مربع توسط بانک پاسارگاد آغاز و پس از تکمیل، جهت بهره برداری در اختیار اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان قرار می گیرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در بخش پایانی سخنانش از شهرداری و اعضای شورای شهر کوهدشت جهت واگذاری زمین کتابخانه تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که شاهد بهره برداری هر چه سریع تر این پروژه کتابخانه ای در شهرستان کوهدشت باشیم.

سید موسی خادمی استاندار لرستان نیز در این دیدار از مدیرعامل و مسئولین بانک پاسارگاد جهت تقبل ساخت این کتابخانه تقدیر کرد و بر لزوم حمایت از اقدامات اینچنینی تاکید کرد.

استاندار لرستان، نقش کتابخانه و کتابخوانی در توسعه علم و دانش را یادآور شد و ابراز امیدواری کرد که از بطن این کتابخانه ها به عنوان یکی از مراکز عمده آموزشی، افرادی پرورش که بتوانند به مردم این خطه خدمات شایانی ارائه کنند.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت نیز در این مراسم به پائین بودن سرانه مطالعه در جامعه اشاره کرد و بر لزوم ساخت کتابخانه ها و تجهیز آنها به منابع اطلاعاتی مفید و سازنده تاکید کرد. وی از تمامی دست اندرکاران ساخت این پروژه کتابخانه ای  تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که ساخت این پروژه مهم فرهنگی بتواند در توسعه  و ارتقای فرهنگ این شهرستان موثر باشد.

در پایان نیز اسماعیل دوستی از خیرین شهرستان کوهدشت و از مدیران عامل بانک پاسارگاد کشور و خسرو رفیعی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی این بانک در سخنانی به تشریح خدمات فرهنگی و اجتماعی این بانک در ساخت مراکز فرهنگی، آموزشی و بهداشتی در نقاط مختلف کشور و به ویژه مناطق محروم پرداختند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 114