منو
اخبار
برگزاری نشست ادبی عصـر شعـر فجـر فاطمـی در بروجرد به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام سوگواری شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، نشست ادبی عصـر شعـر فجـر فاطمـیبه همت اداره کتابخانه های عمومی بروجرد برگزار شد  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد اقدام به برگزاری مراسم عصر شعر " فجـر فاطمـی" نمود.

 

در این مراسم که با حضور جمعی از ادبا و شعرای نامی و پیشکسوت شهرستان بروجرد برگزار شد، داود پهلوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در فرهنگ اسلامی و معارف عرفانی، عدد چهل جایگاه خاصی دارد و تقارن چهل سالگی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه را باید به فال نیک گرفت و ان شاءالله پرچم این انقلاب به رهبری عالمانه ولی امر مسلمین(مدظله العالی) به دست صاحب اصلی آن حضرت بقیه الاعظم امام زمان (عج) خواهد رسید. وی در ادامه  دو رباعی در وصف حضرت فاطمه زهرا (س) و انقلاب اسلامی ایران قرائت کرد.

 

 علی حسین عزیزی مسئول انجمن ادبی کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد نیز در این نشست سخنانی در وصف شخصیت والای حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین  فلسفه قیام مردم ایران و پیروزی انقلاب اسلامی سخنانی ایراد نمود و در ادامه به قرائت اشعاری از سروده های خود را در وصف بانوی دو عالم و رهبر فرزانه انقلاب(مدظله العالی) پرداخت.

در ادامه جلسه نیز هر یک از اساتید و شاعران حاضر در جلسه، اشعار و دلنوشته های خود را با موضوع شخصیت و زندگانی حضرت فاطمه(س) و پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرائت کردند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 93