منو
اخبار
برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز با حضوراعضای حقیقی و حقوقی عضو انجمن برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز به ریاست مهدی اداوی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه احمد زرین رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز ضمن تشریح اقدامات و فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی  شهرستان در دهه مبارک فجر، گزارشی از روند اجرای مصوبات جلسه قبلی انجمن ارائه کرد .

مهدی اداوی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نیز در این جلسه طی سخنانی به تشریح اهمیت و جایگاه مطالعه در میان اقشار مختلف جامعه و به ویژه کودکان پرداخت و تامین منابع متناسب با حوزه کودک و نوجوان در سطح کتابخانه های عمومی را خواستار شد.

در ادامه جلسه سایر اعضای انجمن به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود در خصوص مباحث مطرح شده پرداختند و در پایان مصوبات مربوطه به تصویب و امضای حاضرین در جلسه رسید. همکاری بیشتر اعضای انجمن در رفع موانع و مشکلات حوزه کتاب و کتابخوانی و تعیین تکلیف کتاب های فرسوده و بلا استفاده در کتابخانه های عمومی شهرستان از جمله مصوبات این جلسه بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 102