منو
اخبار
برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید شهرستان بروجرد در سال جاری برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید شهرستان بروجرد در سال جاری با حضور عبدالرحیم رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بروجرد، حسن بلوریان معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، مسعود  فلاح معاون عمرانی فرماندار، مریم عمادی پور معاون برنامه ریزی و منابع فرمانداری، موسی نیکوکار رئیس شورای شهر بروجرد و سایر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن  در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه، داود پهلوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، به قرائت دستور کار جلسه پرداخت و  گزارشی از وضعیت اجرایی شدن مصوبات جلسه قبلی  انجمن ارائه کرد .

وی همچنین به تشریح فعالیت های انجام شده توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در ایام الله دهه مبارک فجر پرداخت و زحمات تمامی همکاران و مساعدت ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در برگزاری هر چه بهتر این برنامه ها تشکر کرد.

در ادامه، مسعود فلاح معاون عمرانی فرماندار گزارشی از وضعیت عمرانی پروژه های کتابخانه ای شهرستان ارائه کرد و گفت: در حال حاضر برای تکمیل پروژه های کتابخانه ای در شهرستان اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان نیاز است و این در حالی است که از در مجموع 467 میلیون تومانی اعتباری که  برای دو پروژه کتابخانه‌های عمومی شهید باهنر و استاد  آیتی در نظر گرفته شده، تنها 140 میلیون تومان آن تخصیص یافته است.

عبدالرحیم رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بروجرد نیز در این جلسه از روند طولانی شدن احداث کتابخانه‌های عمومی شهید باهنر و استاد آیتی این شهرستان انتقاد کرد و بر ضرو.رت تخصیص اعتبار ویژه برای تکمیل این کتابخانه ها تاکید کرد.

رحیمی، کمبود منابع مالی و تخصیص اعتبارات به صورت قطره چکانی را مشکل عمده تکمیل پروژه های کتابخانه ای در شهرستان برشمرد و اولویت بندی جهت تکمیل این پروژه ها را خواستار شد.

در ادامه سایر اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاه ها و راهکارهای پیشنهادی خود  در چارچوب دستور کار جلسه پرداختند و در پایان پس از تجمیع نظرات، مصوبات مربوطه  به تصویب و امضای حاضرین در جلسه رسید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 149