منو
اخبار
همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛ طرح ملّی کتابخانه‌گردی در کتابخانه عمومی مصطفی خمینی(ره) روستای چم پلک شهرستان چگنی برگزار شد همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با حضور جمعی از مسئولین و عموم مردم، طرح ملّی کتابخانه‌گردی در کتابخانه عمومی مصطفی خمینی(ره) روستای چم پلک شهرستان چگنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان لرستان، مراسم طرح ملی کتابخانه گردی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعید خوشنام، امام جماعت بخش شاهیوند؛ شهرام زمانی، بخشدار؛ احمد کاظمی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چگنی؛ محمد طولابی رئیس سپاه ناحیه بخش شاهیوند؛ حسین خسروی رئیس اداره منابع آب شهرستان؛ دهیاران؛ مدیران و دانش آموزان مدارس و جمعی اعضای فعال در کتابخانه عمومی مصطفی خمینی(ره) روستای چم پلک شهرستان چگنی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، فضل الله شیخی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی، ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضرین، از حضور مردم و مسئولین شهرستان در این برنامه فرهنگی تشکر کرد و در ادامه به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی صورت گرفته در کتابخانه های عمومی این شهرستان پرداخت.

 وی ضمن گرامیداشت پانزدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، اظهار داشت: طرح ملی کتابخانه گردی امسال برای دومین سال پیاپی، با هدف آشنایی عموم مردم و مسئولین با خدمات کتابخانه های عمومی در حال برگزاری است و امیدواریم این طرح موجب اشاعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان آحاد مختلف مردم جامعه شود.

در ادامه این برنامه، مسئولین حاضر در مراسم ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه مصطفی خمینی(ره) و آشنایی با خدمات و فعالیت های کتابخانه ای، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این کتابخانه قرار گرفتند.

همچنین در این مراسم از خانواده شهید میرزا نظر حسینی با اهدای لوح سپاس و هدیه ای تقدیر به عمل آمد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 140