منو
اخبار
به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور صورت گرفت؛ اهداء کتب توسط مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی پلدختر به کتابخانه عمومی علامه جزایری به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، جمعی از مسئولین و مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان پلدختر با حضور در کتابخانه عمومی علامه جزایری، به اهدای کتاب به این کتابخانه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان مراسم اهدای کتاب به کتابخانه عمومی علامه جزایری توسط ادارات و دستگاههای اجرایی و فرهنگی شهرستان پلدختر با حضور علیرضا ملکشاهی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری پلدختر، حجت الاسلام و المسلمین کاظم تیموری امام جمعه شهرستان پلدختر، مرتضی کائیدی بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین و مدیران شهرستان پلدختر در کتابخانه عمومی علامه جزایری برگزار شد.

در این مراسم علیرضا ملکشاهی معاون فرمانداری پلدختر مطالعه و کتابخوانی را  عاملي جهت توسعه فرهنگی جامعه دانست و بر ضرورت گسترش فرهنگ مطالعه مفید در جامعه تاکید کرد.

وی دربخش دیگری از سخنانش به نقش کلیدی کتابخانه های عمومی در افزایش علم و دانش در جامعه اشاره کرد و عنوان داشت: تمامی دستگاههای اداری می بایست با ارج نهادن به این مقوله مهم  فرهنگی، نسبت به گسترش کسب علم و دانش در جامعه کوشا باشند.

علی محمد قهرمانی رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان پلدختر نیز در این مراسم، هدف از اجرای این طرح را نهادینه کردن سنت حسنه وقف در جامعه، افزایش منابع کتابخانه های عمومی و تامین بخشی از کتاب های مورد نیاز دانست و ابراز امیدواری تا انجام این برنامه فرهنگی بتواند در راستای رشد سرانه مطالعه و  ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه موثر باشد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 184