منو
اخبار
جلسه مشترک مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با معاون عمرانی استاندار و شهردار خرم آباد فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با هدف رفع مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی استان در جلسه ای مشترک، با احمد مرادپور، معاون عمرانی استاندار و وحید رشیدی، شهردار خرم آباد دیدار و گفتگو کرد.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این نشست مشترک که در دفتر معاون عمرانی استاندار برگزار شد، طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از نهاد کتابخانه های عمومی به عنوان شاخص ترین دستگاه فرهنگی در خط مقدم ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی نام برد و بر لزوم توجه بیشتر مسئولین استان در پی گیری مسائل و رفع مشکلات کتابخانه های عمومی تاکید کرد.

وی همچنین در گفتگو با معاون عمرانی استاندار تامین اعتبار جهت مرمت کتابخانه های آسیب دیده در سیل اخیر استان و  اتمام فاز اول مقاوم سازی کتابخانه عمومی حضرت مهدی (عج) خرم آباد را خواستار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در بخش پایانی سخنانش به لزوم پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی توسط سازمان شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: امیدواریم با تعامل سازمان شهرداری این امر تحقق پیدا کند و شهرداری ها به تکلیف قانونی خود در این زمینه عمل کنند.

احمد مرادپور، معاون عمرانی استاندار لرستان نیز در این نشست بر لزوم رسیدگی و رفع مشکلات عمرانی کتابخانه های عمومی استان تاکید کرد و در خصوص تخصیص اعتبار جهت مرمت کتابخانه های عمومی آسیب دیده در سیل اخیر استان از محل اعتبارات در نظر گرفته قول مساعد داد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 188