منو
اخبار
1398/2/15 يكشنبه بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بروجرد از کتابخانه عمومی شهید صارمی عبدالرحیم رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بروجرد به از کتابخانه عمومی شهید صارمی بروجرد بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، عبدالرحیم رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بروجرد با همراهی مهندس بلوریان معاون سیاسی اجتماعی، گودرزی مدیر کل حراست ، جمشیدی مدیر روابط عمومی و دکتر مهرافزون معاون مدیرکل و رئیس اداره آموزش و پرورش این شهرستان از کتابخانه عمومی شهید محمود صارمی و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد بازدید بعمل آورد.

رحیمی پس از بازدید از قسمتهای مختلف کتابخانه عمومی شهید صارمی بروجرد و آشنایی با نرم افزار سامان و نحوه ی جستجوی کتاب، از جایگاه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بازدید نمود و در جریان چگونگی شرکت در این جشنواره ملی قرار گرفت.

 همچنین وی در گفتگو کتابداران این کتابخانه ضمن آشنایی با خدمات کتابخانه ای، از فعالیتها و اقدامات آنها در حوزه کتابخوانی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه فرماندار شهرستان بروجرد و هیأت همراه در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد حضور یافتند و داود پهلوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان، گزارشی در خصوص وضعیت کتابخانه های عمومی، پروژه ها، سرانه ها و مشکلات موجود کتابخانه های عمومی شهرستان ارائه کرد.

رحیمی در این بازدید از اقدامات و تلاشهای صورت گرفته در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابراز رضایت و قدردانی نمود و اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع و جایگاه خاص کتاب و کتابخوانی در شهرستان، از همه ی ادارات و سازمان ها می خواهم درخصوص توجه به این مهم و پیشبرد اهداف مد نظر، اداره کتابخانه ها را حمایت و یاری نمایند.

وی همچنین مساعدت شهرداری شهرستان در خصوص واریز علی الحساب سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی در اسرع را خواستار شد.

در پایان نیز فرماندار شهرستان بروجرد با تاکید بر مشارکت همه ی ادارات و دستگاههای اجرایی و فرهنگی شهرستان در برگزاری نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی، گفت: وظیفه ی همگی ماست که با شرکت خود و خانواده در این جشنواره، در راستای اشاعه و گسترش فرهنگ منور رضوی در جامعه ادای وظیفه کنیم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 987