منو
اخبار
1398/2/19 پنجشنبه برگزاری جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد با محوریت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در محل اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد با محوریت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور داود پهلوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد در محل اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار گردید،

در این جلسه پهلوان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی بروجرد، بر تلاش مضاعف و تقسیم کار همکاران جهت برگزاری شایسته و در خور شأن نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان تاکید کرد.

در ادامه اعضای حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری هر چه بهتر این رویداد مهم فرهنگی در شهرستان پرداختند و در پایان مصوبات مربوطه به تصویب حاضرین در جلسه رسید.

لزوم استفاده از پتانسیل مدارس و مهدهای کودک در برگزاری جشنواره، استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مؤثر همچون سامانه پیامکی و بروشور و پوسترهای تبلیغاتی طراحی شده، در اولویت قرار دادن شرکت در بخش آنلاین جشنواره  و تهیه مستندات فعالیت های انجام شده به صورت مستمر از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 572