منو
اخبار
1398/2/21 شنبه سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری لرستان مطرح کرد؛ برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی مصداق بارز تقویت ارزش های مذهبی و معنوی در جامعه است سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری لرستان با تاکید بر مشارکت تمامی ادارات و دستگاههای اجرایی و فرهنگی استان در نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی مصداق بارز تقویت ارزش های مذهبی و معنوی در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، قاسم ولی زاده سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری لرستان، برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در کشور را مصداق بارز تقویت ارزش های مذهبی و معنوی در جامعه برشمرد و اظهار داشت: گسترش ارزش های مذهبی و معنوی باعث رفع بسیاری از مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی موجود در جامعه می شود.

وی همچنین بر نقش جشنواره کتابخوانی رضوی در معرفی و شناساندن فرهنگ و سیره ائمه اطهار(ع) تاکید کرد و برگزاری این جشنواره را فرصت مغتنمی برای ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان آحاد مختلف مردم جامعه دانست.

معاون استاندار لرستان با اشاره به استقبال عموم مردم استان از برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، مشارکت ادارات و دستگاه های اجرایی و فرهنگی در برگزاری هر چه با شکوه تر این جشنواره بزرگ ملی در استان را خواستار شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 1032