منو
اخبار


1398/2/24 سه‌شنبه معرفی فرمانده پایگاه بسیج کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی استان لرستان در مراسمی با حضور امین الله صارمیان مسئول بسیج ادارات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، فرید امیری به عنوان فرمانده پایگاه بسیج کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان مراسم معارفه فرمانده پایگاه بسیج "شهید محسن کرموند" با حضور رضا مختارپور معاون اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، سرهنگ امین الله صارمیان مسئول بسیج ادارات سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، سرهنگ محمد دالوند فرمانده حوزه مقاومت حضرت امیر(ع) و جمعی از کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان لرستان برگزار شد.

در این مراسم رضا مختارپور معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، از بسیج به عنوان یک ظرفیت عظیم در جامعه نام برد و اظهار داشت: در طول تاریخ 40 ساله انقلاب هرجا که سختی و مرارتی پیش آمده و نیاز به ایثار و فداکاری بوده است، بسیج همواره پیشگام بوده و اتفاقات مهمی را در عرصه های مختلف رقم زده است.

مختارپور، مصداق بارز روحیه جهادی بسیج را حضور در مناطق سیل زده استان  دانست و گفت: بسیجیان از همان روز نخست پر رنگ و همه جانبه بسیج خود نقش مهمی در امداد رسانی به مردم مناطق سیل زده استان داشتند.

معاون اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان با بیان اینکه نمونه بارز  تفکر بسیجی در فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نمود پیدا می کند، گفت: همگی ما باید در راستای تحقق فرمایشات معظم له و گسترش روحیه بسیجی در جامعه کوشا باشیم.

سرهنگ امین الله صارمیان مسئول بسیج ادارات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان نیز در این مراسم در سخنانی به تشریح اهمیت والای کتاب و کتابخوانی پرداخت و اظهار داشت: ماه رمضان ماهی است که در آن کتاب قرآن نازل شده و خداوند نیز در این کتاب مقدس، به قلم و آنچه که می نویسد سوگند یاد کرده است و همگی اینها نشان دهنده اهمیت والای کتاب و کتابخوانی در دین مبین اسلام است.

صارمیان، امر به کتابخوانی را یکی از مصداق های بارز گسترش تفکر بسیجی برشمرد و ابراز امیدواری کرد که کتابخانه های عمومی استان بتواند از این ظرقیت در ارتقای فرهنگ مطالعه و گسترش فعالیت های فرهنگی و انقلابی در میان آحاد مختلف مردم استان تاثیر گذار باشد.

در پایان این مراسم طی حکمی از طرف مسئول بسیج ادارات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، فرید امیری به عنوان فرمانده بسیج پایگاه اداره کل کتابخانه های عمومی استان منصوب و حکم صادره به ایشان تقدیم گردید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 1233