منو
اخبار
1398/4/2 يكشنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان خبر داد: مشارکت پرشور لرستانی ها در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان در شورای برگزاری برنامه‌های دهه کرامت استان گفت: مشارکت در بخش های مختلف نهمین جشنواره رضوی بسیار پرشور و چشمگیر بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی در شورای برگزاری برنامه‌های دهه کرامت استان با اشاره به اینکه در دهه کرامت برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی را در دستور کار داریم، اظهار داشت: نهمین دوره جشنواره در سطح ملی از اردیبهشت ماه  سال جاری آغاز گردیده و تا 15 تیرماه ادامه دارد و در سنین مختلف کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی حتی به شکل خانوادگی نیز برگزار می‌شود و علاوه بر انتخاب پذیرفته شدگان در سطح کشور در سطح استان هم برای شرکت کنندگان جوایزی را در نظر گرفته ایم، تصریح کرد: این جشنواره به صورت آنلاین ،پویش مجازی و مکتوب است که  آمار اولیه نشان از رشد چشمگیر مشارکت این دوره نسبت به سنوات قبل دارد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان با تاکید بر اینکه در ایام دهه کرامت در کتابخانه ها برنامه‌های فرهنگی از جمله  نقد و بررسی کتاب، نشست های عمومی و تخصصی کتابخوان ،قصه گویی و نقاشی برای کودکان و مسابقات کتابخوانی را خواهیم داشت، افزود: علاوه بر این برنامه ها در کتابخانه هایی که  مزین به نام مبارک ائمه و امامزادگان(ع) هستند در دهه کرامت برنامه‌های فرهنگی ویژه ای را اجرا  خواهیم کرد.

گفتنی است در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دانشی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و جماعات لرستان از اداره کل کتابخانه های  عمومی استان در راستای برگزاری جشنواره رضوی که موجب آشنایی هرچه بیشتر عموم مردم با سیره و منش اهل بیت (ع) است، تشکر و قدردانی نمود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 92