منو
اخبار1398/4/17 دوشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان لرستان؛ بازدید از کتابخانه های عمومی و پروژه ساخت کتابخانه مرکزی شهرستان الیگودرز فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با سفر به شهرستان الیگودرز از کتابخانه های عمومی و پروژه ساخت کتابخانه مرکزی این شهرستان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با همراهی صمد طهماسبی معاونت فرمانداری،جمشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز و میثم زندیه شیرازی مسئول حراست اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان از پروژه ساخت کتابخانه مرکزی بازدید نموده و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت و اظهار امیدواری نمود با پیگیری های لازم در آینده نزدیک شاهد افتتاح این کتابخانه خواهیم بود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در ادامه این سفر با حضور در کتابخانه های عمومی فرهنگ و امام محمد باقر(ع) از این کتابخانه ها بازدید و از نزدیک با کتابداران آنها به گفتگو پرداخت و از زحمات آنان  به ویژه در برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی قدردانی نمود.

طهماسبی در پایان این سفر جهت بررسی راه اندازی کتابخانه عمومی در  شهر چمن سلطان و روستای فرسش  از توابع شهرستان الیگودرز، راهی این مناطق شد و با مردم و خیرین آنان به گفتگو پرداخت.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 55