منو
اخبار
1398/4/20 پنجشنبه همزمان با ایام دهه کرامت: ویژه برنامه بزرگداشت دهه کرامت در شهرستان بروجرد برگزار شد ویژه برنامه بزرگداشت دهه کرامت به همت اداره کتابخانه های عمومی بروجرد و هماهنگی اداره اوقاف و امور خیریه، در آستان مقدس امامزاده ابوالحسن(ع) شهرستان بروجرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، ویژه برنامه بزرگداشت دهه کرامت همزمان با روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه با حضور داوود پهلوان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی بروجرد، رابط فرهنگی و جمعی از مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد در آستان مقدس امامزاده ابوالحسن(ع) این شهرستان برگزار شد.

در این برنامه، بانوان کتابدار کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد با حضور  در بخش خواهران امامزاده، به معرفی کتاب های مرتبط با زندگانی حضرت فاطمه معصومه(ع) پرداختند و در ادامه با طرح سوالاتی از کتب معرفی شده، به تعدادی از بانوان حاضر در جلسه به قید قرعه هدایای فرهنگی اهداء کردند.

برگزاری نشست کتابخوان ویژه بانوان، قصه گویی و برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کودکان از دیگر بخش های این مراسم بود که با استقبال حاضرین مواجه گردید.

همچنین در پایان این برنامه کتاب "زندگانی حضرت زهرا (س)" به حاضرین در مراسم اهدا شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 73