منو
اخبار
1398/4/23 يكشنبه به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا(ع) صورت گرفت: برگزاری شب شعر رضوی در شهرستان بروجرد اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد به مناسبت بزرگداشت ایام دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا(ع)، نشست شعرخوانی گروهی با عنوان شب شعر رضوی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، در این مراسم که در راستای ترویج فرهنگ منور رضوی و با حضور جمعی از ادبا و شعرای شهرستان بروجرد در سالن مطالعه کتابخانه عمومی شهید صارمی بروجرد برگزار شد، داود پهلوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت مسعود امام هشتم(ع)، به تشریح چگونگی برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت و از همه کسانی که با مشارکت خود مروج این رویداد مهم فرهنگی بودند تقدیر و تشکر کرد.

همچنین در این مراسم علی فیضی زاده، جانشین مسئول انجمن ادبی کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن توصیف فضائل والای امام هشتم (ع)، غزلی از سروده های خود را به ساحت مقدس آن حضرت تقدیم نمود .

در ادامه نیز شاعران حاضر در جلسه دلنوشته های خود را در وصف شخصیت و منزلت امام هشتم شیعیان حضرت ثامن الحجج(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاه چراغ(ع) قرائت نمودند.

گفتنی است این دویست و پنجاه و نهمین جلسه انجمن ادبی کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد و نهمین جلسه آن در سال جاری است که این بار به مناسبت فرارسیدن ایام پر خیر و برکت دهه کرامت با عنوان"شب شعر رضوی" برگزار شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 58