منو
اخبار
1398/4/25 سه‌شنبه برگزاری جلسه انجمن و نهضت مطالعه مفید شهرستان چگنی دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی در سال جاری به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید شهرستان چگنی با حضور قدرت اله ترابی نژاد فرماندار، عبدالحسین کشوری رئیس شورای اسلامی، احمد کاظمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین قنبری رئیس اداره آموزش و پرورش و سایر اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه فضل اله شیخی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی کتابخانه‌های عمومی شهرستان ضمن خوش‌آمد گویی و خیرمقدم به حاضرین در جلسه، از مساعدت و همکاری اعضای انجمن در برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان تشکر کرد و در ادامه به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان در سه ماهه اول سال جاری پرداخت.

قدرت اله ترابی نژاد فرماندار شهرستان چگنی نیز در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت و نقش بسزای مطالعه و کتابخوانی در رشد و ارتقای فرهنگ جامعه، از مجموعه کتابخانه های عمومی جهت برگزاری برنامه های فرهنگی همچون مسابقات کتابخوانی و برگزاری برنامه های "بهار مهربانی"، "بهار مهربانی در بهار قرآن" و "نسیم مهربانی" در شهرستان چگنی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه جلسه پس از بحث و ارائه نظرات اعضای انجمن، مصوبات مربوطه به تصویب و امضای حاضرین در جلسه رسید. مساعدت و همکاری اعضای انجمن با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی در برگزاری ویژه برنامه های بزرگداشت دهه ولایت، نامگذاری یکی از معابر یا میادین شهر سراب دوره به نام کتاب و پی گیری جهت اختصاص مکانی مناسب جهت ساخت کتابخانه عمومی بخش ویسیان مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 77