منو
اخبار


1398/4/29 شنبه برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت هفته بهزیستی درشهرستان ازنا ویژه برنامه گرامیداشت هفته بهزیستی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ازنا و اورژانس اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، ویژه برنامه گرامیداشت هفته بهزیستی به همت اداره کتابخانه های عمومی  شهرستان ازنا و اورژانس اجتماعی این شهرستان و  با حضور رئیس و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان ازنا، کارکنان اورژانس و جمعی از اعضای کتابخانه های عمومی این شهرستان در کتابخانه عمومی امام سجاد (ع) برگزار شد.

در این مراسم زهره آسترکی از پرسنل اورژانس شهرستان ازنا به تشریح مباحثی همچون وظایف سازمان اورژانس، اهدف کلی، گروههای هدف و چگونگی امداد رسانی و نحوه ارائه خدمات این  سازمان برای حاضرین پرداخت.

درادامه نیز کتاب های "آسیب ها و عوارض اجتماعی" و "آشنایی با اعضای تیم درمان و توانبخشی بیماران اعصاب و روان" توسط کتابداران کتابخانه عمومی امام سجاد (ع) ازنا برای حاضرین در مراسم معرفی شد.

پرسش و پاسخی در خصوص مباحث مطرح شده، توزیع فرم های عضویت و بروشور معرفی خدمات کتابخانه ای و عضویت کارکنان اورژانس در کتابخانه عمومی امام سجاد (ع) از دیگر بخش های این مراسم بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 78