منو
1398/5/17 پنجشنبه همزمان با روز خبرنگار؛ پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان به مناسبت روز خبرنگار همزمان با هفدهم مرداد ماه،مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره خبرنگار شهید هم استانی؛ شهیدمحمود صارمی، به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخاتنه های عمومی لرستان،متن پیام فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به شرح زیر می باشد:

 

«هفدهم مرداد روز خبرنگار یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه خبر و اطلاع رسانی شهید محمود صارمی است، شهیدی که با تعهد و وفاداری به انجام رسالت خویش، در تاریخ جاودانه شد. این روز فرصتی است ارزشمند برای قدردانی از فرهیختگان راه روشنگری و آگاهی بخشی به عموم مردم جامعه و بی تردید تحقق خدمت صادقانه بار سنگینی بر دوش همه مسئولان نظام است که بی مدد خبرنگاران و اصحاب رسانه محقق نخواهد شد.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی این روز را به  همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی ،این وجدان های بیدار و تصویرگران هوشمند جامعه تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان تداوم عزت  شما را در رسالت حساس و خطیر تنویر افکار عمومی آرزومندم.»

بيشتر
 [PageVisit]