منو

1398/5/20 يكشنبه با هدف ایجاد کتابخانه شماره دو شهر ازنا؛ بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان از زمین اهدایی شهرداری ازنا مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با هدف جانمایی و ساخت کتابخانه عمومی شماره دو شهر ازنا از زمین اهدایی از سوی شهرداری این شهر بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان،فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با همراهی محمد محمدی نژاد،فرماندار و احمدرضا عابدینی شهردار ازنا از زمین اهدایی از سوی شهرداری و شورای شهر جهت ساخت کتابخانه عمومی شماره دو در محله فاز 5 این شهر بازدید نمود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در جریان این بازدید بیان داشت: با عنایت به تراکم جمعیت در شهر ازنا و همچنین درخواست های مکرر مردم فرهنگ دوست این شهر جهت توسعه فضای کتابخانه ای؛پیگیری های لازم جهت ساخت کتابخانه عمومی شماره دو ازنا، از سال گذشته آغاز گردیده که پس از رایزنی های صورت گرفته با دستگاه های ذی ربط اعتبار مطلوبی جهت این پروژه در اعتبارات سال جاری توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پیش بینی شده است.

طهماسبی ادامه داد: با مساعدت فرمانداری و شهرداری ازنا ،زمینی به مساحت 2200 متر با موقعیت مناسب ، از سوی شهرداری و شورای شهر جهت ساخت کتابخانه در نظر گرفته شده است و پس از طی مراحل اداری  زمین مذکور به مالکیت نهاد کتابخانه های عمومی درخواهد آمد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک کلنگ ساخت این کتابخانه به زمین زده خواهد شد.

بيشتر
 [PageVisit]