منو
اخبار
1398/5/28 دوشنبه همزمان با ایام مبارک دهه امامت و ولایت ؛ برگزاری ویژه برنامه غدیر شناسی در کتابخانه عمومی امام حسین (ع) شهرستان چگنی همزمان با ایام مبارک دهه امامت و ولایت ویژه برنامه غدیرشناسی در کتابخانه عمومی امام حسین(ع) شهرستان چگنی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، ویژه برنامه غدیر شناسی همزمان با دهه امامت و ولایت به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی و با حضور برخی از روساء و کارکنان ادارات این شهرستان در کتابخانه عمومی امام حسین (ع) برگزار شد.

 در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی از روحانیون شهرستان چگنی ضمن معرفی واقعه غدیر؛ بیان داشت: موضوع غدير نبايد مورد غفلت قرار گيرد و می بایست همواره به اهميت اين موضوع و جايگاه تاثيرگذار واقعه عظيم غدير، توجه بيشتري شود؛که در همین راستا کتابخانه های عمومی به عنوان یک نهاد فرهنگی پویا می توانند با اجرای فعالیت های فرهنگی به مناسبت های مختلف مذهبی و ملی در بين نسل جوان و آينده ساز ؛این رویداد های بزرگ را بیش از پیش معرفی نماید.

فضل الله شیخی،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی نیز ولایت را ثمره عید بزرگ غدیر دانست و ادامه داد: واقعه عظيم غدير از بزرگترين و مهم ترين اعياد شیعیان است، بنابراین ما وظیفه داریم به عنوان یک دستگاه فرهنگی تاثیر گذار ،در ترویج و گسترش هر چه بهتر واقعه غدیر در بین عموم مردم تلاش کنیم.

در ادامه هریک از حاضرین در برنامه به ارائه مطالب خود در مورد واقعه غدیر پرداختند و همچنین کتاب «حماسه غدیر» نوشته محمد رضا حکیمی، توسط یکی از حاضرین معرفی گردید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 51