منو
اخبار
1398/5/28 دوشنبه همزمان با ایام دهه امامت و ولایت؛ برگزاری ویژه برنامه «نسیم مهربانی » در روستای چم پلک شهرستان چگنی طرح تابستانه امداد فرهنگی در مناطق سیل زده لرستان تحت عنوان « نسیم مهربانی» پس از اجرا در شهرهای مختلف استان، همزمان با دهه مبارک امامت و ولایت در روستای سیل زده چم پلک شهرستان چگنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان،فضل اله شیخی،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی در این برنامه ضمن تبریک دهه امامت و ولایت،بیان داشت: عید غدیر سند فضیلت و برتری امام علی (علیه‌السلام) است؛زیرا که پیامبر اعظم(ص) بعد از این واقعه تاریخی خطاب به همراهان و اصحاب خود فرمودند بیائید به خاطر این واقعه مهم به من تبریک بگویید.

شیخی ادامه داد: اهمیت به واقعه غدیر و دهه امامت و ولایت  به عنوان بزرگترین عید شیعیان باعث تقویت جایگاه شیعه در برابر توطئه های دشمنان اسلام و شیعیان است و همه مسئولین به ویژه نهادهای فرهنگی وظیفه دارند توجه ویژه ای به این عید داشته باشند و برنامه‌هایی را در شان این عید بزرگ برگزار کنند .

این مراسم که  با استقبال خوب کودکان و نوجوانان در کتابخانه شهید مصطفی خمینی روستای چم پلک برگزار شد ،شامل بخش های مختلف از جمله قصه گویی،نقاشی،مسابقه های ورزشی کودکانه بود که با توزیع اقلام فرهنگی میان شرکت کنندگان به پایان رسید.


 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 57