منو
اخبار
1398/6/5 سه‌شنبه با حضور استاندار لرستان انجام شد؛ کلنگ زنی پروژه ساخت کتابخانه شماره دو شهر ازنا در سومین روز از هفته دولت،کلنگ ساخت کتابخانه شماره دو شهر به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان ، عصر روز دوشنبه مراسم کلنگ زنی پروژه ساخت کتابخانه عمومی شماره دو شهر ازنا با حضور سید موسی خادمی،استاندار لرستان؛ فرشته طهماسبی،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ محمد محمدی نژاد،فرماندار؛ احمدرضا عابدینی،شهردار؛ مریم ورمزیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ازنا و جمعی از مسئولان محلی، برگزار شد.

سید موسی خادمی،استاندار لرستان  در این آیین ضمن تبریک هفته دولت، گفت: شهیدان رجایی و باهنر دو انسان معمولی بودند اما به‌گونه‌ای رفتار کردند که به عنوان الگوی دولت‌مردان از آنان یاد می‌شود و ما باید از این دو شهید بزرگوار الگو برداری کنیم.

وی با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهیدان رجایی و باهنر ادامه داد: ایشان از گنجینه‌های بزرگ انقلاب اسلامی هستند.

خادمی گفت: در اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان طی مدت اخیر اقدامات خوبی در بحث احداث و تجهیز اجرا شده است و مدیر کل این دستگاه رایزنی‌های خوبی با فرمانداران داشته و این یکی از نقش‌هایی است که هر مدیر باید داشته باشد و افراد تصمیم‌گیر را توجیه کند و از آنان کمک بگیرد.

استاندار لرستان در پایان به برنامه‌ زمان‌بندی این پروژه اشاره کرد و افزود: امیدواریم طبق این برنامه تا دو سال آینده ساخت کتابخانه تکمیل شود.

فرشته طهماسبی،مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان نیز در این مراسم با اشاره به جمعیت و درخواست مکرر مردم شهر ازنا؛ ساخت کتابخانه عمومی شماره دو این شهر را ضروری دانست و گفت: با پیگیری های صورت گرفته به منظور توسعه کتابخانه های عمومی در شهرستان؛ زمین این پروژه به مساحت 2200 متر مربع از سوی شهرداری ازنا جهت ساخت کتابخانه عمومی، اهداء گردیده است.

طهماسبی در ادامه با تشکر از  استانداری لرستان، فرمانداری؛شهرداری وشورای اسلامی شهر ازنا،بیان داشت: اعتبار اولیه این پروژه 25 میلیارد ریال در سال 98 در نظر گرفته شده است و امیدواریم ظرف دو سال آینده شاهد به بهره برداری رسیدن  این کتابخانه عمومی ،باشیم.


 
تعداد بازديد اين صفحه: 103