منو
اخبار
1398/6/11 دوشنبه با محوریت گرامیداشت دهه امامت و ولایت؛ کتابخانه‌های عمومی استان لرستان میزبان فعالیت‌های فرهنگی شدند ویژه برنامه‌های فرهنگی متنوعی با محوریت گرامیداشت دهه امامت و ولایت با استقبال اعضاء در کتابخانه‌های عمومی استان لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان لرستان، همزمان با دهه امامت و ولایت ، برنامه‌های فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی این استان برگزار شد.

مسابقه نقاشی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کتابخانه های نواب صفوی نورآباد، ابوریحان بیرونی الشتر و شهید بهشتی دورود برگزار شد؛ که در پایان به برندگان جوایزی اهداء گردید.


کتابخانه عمومی امام علی (ع) مومن آباد شهرستان ازنا میزبان طرح ده شب،ده خانواده،ده دقیقه مطالعه در بین خانواده های فعال عضو کتابخانه بود که در این طرح هر روز یک خانواده  به بیان مطالب خود در خصوص اهمی
ت مطالعه، می پرداختند.


کتابخانه عمومی امام علی (ع) مومن آباد شهرستان ازنا در برنامه ای دیگر  اقدام به اهدای نشانگرهای کتاب همراه با متون انگیزشی  به مراجعین  با هدف ایجاد انگیزه در  بین اعضای کتابخانه به مناسبت دهه امامت و ولایت نمود


برگزاری قصه گویی در غالب نمایش عروسکی بر اساس اشعار کودکانه کتاب دست علی (ع) در جمع توان خواهان  بهزیستی یکی از برنامه های کتابخانه امام سجاد(ع) شهرستان ازنا در این ایام بود


اداره کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز نیز با همکاری امور بانوان فرمانداری این شهرستان،کارگاه آموزشی نقش نماز در تحکیم بنیاد خانواده با تدریس حجت الاسلام والمسلمین مرادی؛رئیس ستاد اقامه نماز  و  حضور زنان شاغل در ادارات دولتی شهرستان را برگزار نمود.


از دیگر برنامه های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز همکاری با شهرداری این شهر در برگزاری ویژه برنامه کودک به مناسبت ایام مذکور در محل پارک شهر بود که روایت داستان واقعه غدیر برای کودکان توسط حجت الاسلام و المسلمین حیدری و پرسش هایی در خصوص زندگانی ائمه از بخش های این برنامه بود که با اهدا جوایز به برگزیدگان به پایان رسید.


کتابخانه شهید مصطفی خمینی چم پلک شهرستان چگنی با برگزاری ویژه برنامه نسیم مهربانی(طرح امداد فرهنگی در مناطق سیل زده لرستان) میزبان کودکان این روستا شد.


جمع خوانی و رو خوانی کتاب به مناسبت دهه امامت و ولایت در بخش نابینایان از برنامه های کتابخانه علامه شهیدی بروجرد با معرفی کتابهای مربوط به عید سعید قربان و غدیر  بود.


کتابخانه های عمومی شهید صارمی بروجرد با دعوت از جمعی از شاعران اقدام به برگزاری شب شعر با موضوع ولایت و امامت نمود.


اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ازنا در حاشیه مراسم بازسازی واقعه غدیر توسط سپاه پاسداران این شهرستان ؛ غرفه فرهنگی با ارائه خدمات کتابخانه ای (توزیع فرم عضویت ،بروشور و اهدای کتاب) و برگزاری مسابقات نقاشی  و شعار نویسی؛ را برپا نمود.


برگزاری همایش بصیرت و میثاق امت با ولایت هم از ویژه برنامه های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رومشکان بود

 
تعداد بازديد اين صفحه: 76