منو
اخبار
1398/6/12 سه‌شنبه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز؛ برگزاری ویژه برنامه «نسیم مهربانی » در بخش «زز و ماهرو» و «زلقی» طرح تابستانه امداد فرهنگی در مناطق سیل زده لرستان تحت عنوان « نسیم مهربانی» پس از اجرا در شهرهای مختلف استان، این بار در روستاهای سیل زده و محروم بخش های «زز و ماهرو» و «زلقی» شهرستان الیگودرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان،وصال اشرفی،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز هدف از این برنامه را اجرای برنامه های متنوع فرهنگی برای کودکان مناطق سیل زده دانست و ادامه داد : ضرورت برگزاری فعالیت های فرهنگی و آشنایی  هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان با فرهنگ مطالعه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته نسبت به سایر مناطق، دو چندان است.

این مراسم که  با استقبال خوب کودکان و نوجوانان در مناطق مذکور برگزار شد ،شامل بخش های مختلف از جمله قصه گویی،نقاشی،مسابقه های ورزشی کودکانه بود که با توزیع اقلام فرهنگی میان شرکت کنندگان به پایان رسید.

گفتنی است بخش زز و ماهرو به مرکزیت شهر شول آباد و بخش زلقی به مرکزیت روستای بزنوید از توابع شهرستان الیگودرز بوده که در جریان سیل فروردین ماه سال جاری خساراتی به روستاهای این دو بخش وارد گردید.


 
تعداد بازديد اين صفحه: 71