منو
اخبار
1398/6/12 سه‌شنبه با هدف توسعه کتابخانه های عمومی صورت گرفت؛ بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان از زمین پیشنهادی جهت ساخت کتابخانه در شهر ویسیان مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان از زمین پیشنهادی جهت ساخت کتابخانه عمومی در شهر ویسیان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی آقامیرزا دریکوند،بخشدار؛ اصغر شاکرمی،شهردار؛ فیروز ویسکرمی،رئیس شورای اسلامی شهر ویسیان و فضل الله شیخی،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی  از دو قطعه زمین پیشنهادی جهت ساخت کتابخانه عمومی در این شهر بازدید نمود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در این خصوص گفت: از آنجای که شهر ویسیان از توابع شهرستان چگنی با جمعیت قابل توجه شهری و روستایی فاقد کتابخانه عمومی بوده،رایزانی های لازم با مسئولین استان و شهرستان جهت تعریف پروژه ساخت کتابخانه عمومی در ویسیان صورت پذیرفته است و با مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان اعتباری به همین منظور در نظر گرفته شده است.

طهماسبی ادامه داد: دو قطعه زمین جهت ساخت کتابخانه در شهر ویسان در نظر گرفته شده است که پس در نظر گرفتن شرایط و موقعیت آنها، یک قطعه از زمین های مذکور پس از طی مراحل اداری به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان معرفی خواهد شد و به این ترتیب در آینده نزدیک با افتتاح این کتابخانه عمومی آمار شهرهای بدون کتابخانه استان کاهش خواهد یافت.

گفتنی است در حاشیه این سفر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن دیدار با قدرت الله ترابی نژاد فرماندار شهرستان چگنی و گفتگو با وی از کتابخانه عمومی امام حسین (ع) شهر سراب دوره نیز بازدید نمود.


 
تعداد بازديد اين صفحه: 82