منو
اخبار
1398/7/6 شنبه با حضور جمعی از ایثارگران لرستانی دفاع مقدس؛ مراسم روایتگری عملیات حاج عمران برگزار شد به همت اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان مراسم روایتگری عملیات حاج عمران و حماسه سازی دلاورمردان لرستانی در این عملیات، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، مراسم روایتگری عملیات حاج عمران با حضور فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان؛ سرهنگ ماشالله بازگیر، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان خرم آباد؛ ناصر سبحانی، معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان؛ کامران خدایی، معاون جمعیت هلال احمر استان؛ فریده نظریان، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد؛ جمعی از  پرسنل لشگر 84 ارتش، ایثارگران و خانواده معظم شهدای این عملیات در کتابخانه عمومی غدیر برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: آرامش امروز میهن اسلامیمان و اقتدار آن در مجامع بین المللی مدیون خون پاک این عزیزان است. شهدا همواره باید الگو مردم و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

فرشته طهماسبی با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی باید به گونه ای باشد که گذشت زمان موجب ایجاد فاصله میان مردم و آرمان های شهدا نشود، ادامه داد: وظیفه ما به عنوان یک دستگاه فرهنگی این است که در مقابل این از جان گذشتگی ها در راه تحقق اهداف و آرمان های کشور و بنیانگذار انقلاب اسلامی در حوزه کاری خود تلاش کنیم و با ارائه راهکارها و فعالیت های فرهنگی مناسب، زمینه را برای آشنایی هرچه بیشتر نسل جدید جامعه با آرمان های  والای شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهیا سازیم.

در ادامه برنامه برخی از رزمندگان حاضر در عملیات حاج عمران از جمله اسماعیل سپهوند، ناصر فرید، مصطفی محمدی و ماشالله بازگیر به روایت دلاورمردی رزمندگان سپاه اسلام و رشادت های آنان در این عملیات پرداختند.

همچنین در این مراسم ضمن تجلیل از خانواده سردار شهید علی راست پیرحیاتی از شهدای عملیات حاج عمران، حجت الله شریفی از رزمندگان دفاع مقدس و مدافع حرم به بیان خاطراتی از رشادت های مدافعین حرم پرداخت.
 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 78