منو
اخبار
1398/7/14 يكشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان؛ برگزاری ویژه برنامه مهربانی در مهر در روستای سیل زده بهرامی خرم آباد همزمان با نخستین روزهای آغاز سال تحصیلی جدید ویژه برنامه «مهربانی در مهر» در روستای سیل زده بهرامی خرم آباد با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان؛ ویژه برنامه «مهربانی در مهر» با حضور فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان؛ پرویز محسنی، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد؛ میثم زندیه شیرازی، مسئول حراست؛ الهام نظری، رئیس اداره کتابخانه ها و همکاری های کتابخانه های عمومی استان؛ فریده نظریان، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد؛ جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان، دانش آموزان و معلمان در مدرسه شهید غفاری روستای سیل زده بهرامی برگزار شد.

در این برنامه مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان ایجاد علاقه به مطالعه را در کودکان بسیار حائز اهمیت دانست و بیان داشت: انتخاب کتاب های مناسب در ایجاد علاقه کودکان به مطالعه، نقش اساسی دارد. فرهنگ مطالعه زمانی در جامعه به ایده آل خود نزدیک خواهد شد که مطالعه در کودکان آن جامعه نهادینه شده باشد.

فرشته طهماسبی در ادامه دانش آموزان حاضر در برنامه را مخاطب خود قرار داد و با پرسیدن سوالاتی در خصوص مطالعه با آنان به گفتگو پرداخت.

وی همچنین از دانش آموزان حاضر در برنامه خواست، فواید کتابخوانی ومطالعه را ظرف مدت یک هفته نوشته و تحویل دهند، تا به سه نفر از شرکت کنندگان که بهترین پاسخ را می نویسند، جوایزی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان اهدا شود.

پرویز محسنی، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد نیز ضمن  بیان مطالبی در مورد اهمیت مطالعه در کودکان، گفت: امداد های فرهنگی مجموعه کتابخانه های عمومی به ویژه در مناطق سیل زده و کم برخوردار استان بسیار پررنگ بوده و درخور تقدیر است.
معرفی کتاب، قصه گویی و اجرای تعزیه توسط دانش آموزان از دیگر بخش های این برنامه  فرهنگی بود که با اهدای بسته های لوازم التحریر به پایان رسید.


 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 97