منو
1398/7/25 پنجشنبه با ارسال پیام صورت پذیرفت؛ تقدیر مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان از مشارکت استان ها در طرح «مهربانی در مهر» مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با ارسال پیام از ۱۴ استانی که با جمع آوری هدایای مردمی و ارسال به لرستان در طرح «مهربانی در مهر» مشارکت داشتند، قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی با ارسال پیامی خطاب به مدیران کل کتابخانه های عمومی استان های تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گیلان، همدان، زنجان، قزوین، مرکزی، قم، البرز، سمنان، کردستان و کرمانشاه از مشارکت آنان و ارسال هدایای مردم طرح «مهربانی در مهر» به لرستان جهت توزیع در مناطق سیل زده تشکر و قدردانی نمود.

بخشی از پیام فرشته طهماسبی به شرح زیر می باشد:

«نیکوکاری بهره ای ماندنی و غنیمتی پایدار است. نیکی کردن پاسخ گفتن به ندای «الله» است؛ خداوندی که هیچ عملی را بی جواب نمی گذارد و به نیکوکاران وعده پاداش در دنیا و آخرت داده است.

بر خود لازم می دانم از بذل عنایت حضرتعالی، مجموعه همکارانتان و مردم شریف آن استان در خصوص مشارک در طرح خداپسندانه «مهربانی در مهر » و ارسال نوشت افزار و کتب کمک درسی جهت توزیع در مناطق سیل زده استان لرستان، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده؛ توفیق روز افزون شما را از درگاه احدیت مسئلت دارم، امید است در پرتو عنایات حق، همواره در کلیه مراحل زندگی موفق و موید باشید.»

گفتنی است با آغاز سال تحصیلی جدید، جشن «مهربانی درمهر» در غالب اجرای برنامه فرهنگی میان دانش آموزان مناطق سیل زده شهرستان های پلدختر، کوهدشت، چگنی، دورود، الیگودرز و خرم آباد برگزار گردیده و در روز های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]