منو
1398/10/11 چهارشنبه به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با رئیس و پرستاران بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با رئیس و پرستاران بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با همراهی میثم زندیه شیرازی، مسئول حراست کتابخانه های عمومی؛ الهام نظری، رئیس اداره کتابخانه ها و همکاری ها؛ جمعی از کارشناسان و کتابداران به مناسب ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد با رامین منظمی مطلق، رئیس بیمارستان و جمعی از پرستاران دیدار و از زحمات آنان تقدیر نمود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در این دیدار ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، گفت: به پاس اهمیت و جایگاه شغل پرستاری و نقشی که حضرت زینب(س) در صحنه کربلا و پرستاری از اسرای قیام کربلا به ویژه امام زمان خود حضرت امام سجاد(ع)داشت، روز ولادت این بانوی بزرگ اهل بیت(ع) به روز پرستار مزین شده است. پرستاری شغلی است که پاداش دنیوی و اخروی به دنبال خواهد داشت.

فرشته طهماسبی ادامه داد: عموم مردم همواره قدردان پرستاران هستند و به زحمات آنان ارج می نهند. این شغل علاوه بر معنویتی که دارد، داری سختی های بی شماری هست و تهدیدهای بسیاری روح و جسم این قشر خدوم جامعه را تهدید می نماید.

رامین منظمی مطلق، رئیس بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد نیز در این دیدار بیان داشت: حضور مجموعه کتابخانه های عمومی جهت تبریک روز پرستار در بیمارستان برای پرسنل روحیه مضاعفی ایجاد کرده است. جای دارد به نمایندگی از جامعه پرستاری و درمانی از این اقدام ارزشمند و فرهنگی تشکر نمایم.

وی همچنین نقش کتابخانه های عمومی را در آگاهی افراد جامعه بسیار حائز اهمیت دانست و آمادگی مجموعه بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد را درهمکاری با کتابخانه های عمومی در ترویج کتاب و کتابخوانی را اعلام نمود.

گفتنی است مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان پس از پایان این دیدار ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان با اهدای گل و کتاب از زحمات پرستاران بیمارستان قدردانی نمود.

بيشتر
 [PageVisit]