منو
1398/10/23 دوشنبه فرماندار چگنی مطرح کرد؛ ضرورت راه اندازی کتابخانه در شهر ویسیان قدرت الله ترابی نژاد، فرماندار چگنی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان با اشاره به ضرورت راه اندازی کتابخانه در شهر ویسیان، از اختصاص زمینی برای ساخت کتابخانه در این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی در سال جاری به ریاست قدرت الله ترابی نژاد، فرماندار و با حضور فضل الله شیخی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و سایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا این جلسه فضل الله شیخی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی سطح شهرستان و قرائت دستور کار جلسه، گفت: فعالیت های متنوع فرهنگی توسط کتابخانه های عمومی با هدف ایجاد انس و علاقه بیشتر  قشر کودک و نوجوان به کتاب و کتابخوانی صورت می پذیرد. تداوم و کیفیت این اقدامات نیازمند اینست که سایر دستگاه های اجرایی شهرستان و اعضای انجمن با مجموعه کتابخانه های عمومی همکاری داشته باشند.

در ادامه فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیز بیان داشت: توطئه دشمنان انقلاب و اسلام با درایت مقام معظم رهبری و اتحاد ملت سرافراز ایران اسلامی هیچگاه راه به جای نخواهد برد. مردم بار دیگر در تشیع پیکر پاک شهدای مقاومت نشان دادند عاشقانه کشور، انقلاب، رهبر و شهدای خود را دوست دارند.

قدرت الله ترابی نژاد در بخش دیگری از سخنانش عنوان داشت: ضرورت راه اندازی کتابخانه در شهر ویسیان کاملا ملموس می باشد و در همین خصوص با اقدامات اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان زمینی برای ساخت کتابخانه در نظر گرفته شده است که امیدواریم بزودی شاهد شروع به کار این پروژه در آینده نزدیک باشیم.

همکاری دستگاه های اجرای به ویژه اداره آموزش و پرورش در اجرای برنامه های فرهنگی با کتابخانه های عمومی، پرداخت بخشی از سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی توسط شهردرای به صورت علی الحساب در اولین فرصت و مشخص نمودن ساختمان های بلا استفاده اداری و بررسی امکان راه اندازی کتابخانه در آنها در سطح شهرستان از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.
 

بيشتر
 [PageVisit]