منو
1398/11/15 سه‌شنبه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهدشت؛ مراسم «آفتاب چهل و یکم» برگزار شد همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم «آفتاب چهل و یکم» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهدشت در دبستان خدیجه کبری(س)، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های لرستان، همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم «آفتاب چهل و یکم» با حضور فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان؛ میثم زندیه شیرازی، مسئول حراست کتابخانه ها؛ الهام نظری، رئیس اداره کتابخانه ها و همکاری ها؛ عیسی طولابی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهدشت و جمعی از روسای دستگاه های اجرایی شهرستان در دبستان ابتدایی خدیجه کبری(س) برگزار شد.

در این مراسم فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان ضمن تبریک دهه مبارک فجر، دانش آموزان حاضر در مراسم را مخاطب خود قرار داده و ضمن بیان خاطراتی از انقلاب اسلامی، گفت: یکی از دلایل عزت و اقتدار امروزه ایران اسلامی، شهدای گرانقدر کشور از ابتدای انقلاب تا به امروز هستند. دانش آموزان نیز باید به عنوان آینده سازان میهن، منش این شهدای بزرگ را سرلوحه زندگی خود قرار دهند؛ تا روز به روز شاهد پیشرفت بیش از پیش کشور در همه زمینه ها باشیم.

دکلمه خوانی، شعر خوانی و قصه گویی با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی، معرفی کتاب و مقاله خوانی از دیگر برنامه های این مراسم بود که با استقبال حاضرین مواجه شد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]