منو
1398/11/21 دوشنبه با صدوری پیامی؛ دعوت مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان جهت حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با صدوری پیامی از عموم مردم به خصوص جامعه کتابداری استان جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، متن پیام فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

« والفجر و لیال‌ عشر »

یوم‌‌الله 22 بهمن، فرصتی ارزشمند برای حضور حماسی ملت شریف ایران، برای تجدید میثاق با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله‌‌العالی) و شهدای میهن عزیزمان است.

امروز در طلیعه 41 سالگی انقلاب اسلامی، مردم ولایت مدار با گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدا به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن اعلام همبستگی و وحدت، بار دیگر انزجار خود را از زورگویان و جنایتکاران جهان اعلام می کنند.

اینجانب نیز ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر، از عموم مردم به ویژه همکاران کتابدار ارجمندم دعوت می نمایم تا با مشارکت همه جانبه خود در این راهپیمایی، همچون گذشته اتحاد و انسجام ملت و خشم انقلابی خود را از نظام سلطه به دنیا نشان دهند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]