منو
1398/11/26 شنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت مقام زن و مادر مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان با صدور پیامی ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن و مادر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، متن پیام فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلّ‏ِ لِرَبِّکَ وَ انحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْترَ»

حضرت فاطمه زهرا (س)، جلوه ای بی بدیل از معجزه آفرینش خداوندی و سرشته در کالبد یک زن است، زنی که تجلی وجودی او در نظام هستی، تمثیلی شایسته از تکامل و تعالی در تمامی عرصه های زندگی است؛ ایشان نه تنها الگویی برای زنان، که الگویی برای همه‌ی انسان‌هاست.

به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در پیشرفت و توسعه کشور، نقش سازنده‌ بانوان در تمام عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بی بدیل و لایق تحسین می باشد.

اینجانب این مناسبت فرخنده را  به تمامی زنان و مادران ایران اسلامی و به ویژه همکاران متعهد و پرتلاش خود در کتابخانه های عمومی استان لرستان تبریک و شادباش عرض می کنم و از درگاه خداوند منان آرزوی توفیق بهره گیری از معنویت حضرت فاطمه زهرا(س) را برای شما عزیزان خواستارم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]