منو
1398/11/28 دوشنبه با هدف گسترش فعالیت‌های فرهنگی انجام شد؛ انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری خرم آباد اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری خرم آباد ، با هدف توسعه فعالیت های فرهنگی و بهره‌مندی از امکانات و ظرفیت یکدیگر، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، نشست امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های عمومی و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری خرم آباد ، با حضور فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان؛ رضا ماجدی، مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری خرم آباد و جمعی از کارشناسان دو دستگاه در کتابخانه عمومی غدیر خرم آباد برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در این جلسه با بیان ضرورت توسعه به ویژه در بحث فرهنگ، گفت: دستگاه های اجرایی به ویژه ادارات فرهنگی باید هدف خود را توسعه در شاخص فرهنگی قرار داده و برای تحقق این هدف مشترک همکاری کنند.

فرشته طهماسبی ادامه داد: کتابخانه های عمومی و شهرداری ها به خصوص سازمانی های فرهنگی و هنری آنان در مقوله خدمت فرهنگی به عموم مردم جامعه رسالتی مشترکی دارند؛ از این رو همکاری این دو دستگاه در انجام وظایف محوله، به طور حتم موجب کسب موفقت های خواهد شد.

رضا ماجدی، مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری خرم آباد نیز در این جلسه بیان داشت: سازمان فرهنگی و هنری شهرداری خرم آباد در انجام رسالت خود نیاز به همکاری با دستگاه های فرهنگی به خصوص کتابخانه های عمومی که از دستگاه های گسترده و فعال در حوزه فرهنگ است، دارد. انعقاد این تفاهم نامه همکاری موجب با کیفیت تر شدن برنامه های فرهنگی به ویژه در حوزه کتاب و کتابخوانی، خواهد شد.

در پایان این مراسم، تفاهم نامه همکاری مشترک میان اداره کل کتابخانه های عمومی استان و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری خرم آباد به امضای فرشته طهماسبی و رضا ماجدی رسید.

همکاری در برگزاری مسابقات و برنامه‌های فرهنگی، برگزاری جلسات و نشست‌های تخصصی معرفی کتاب به‌صورت مشترک، برگزاری جلسات نقد کتاب و تبلیغات مربوط به حوزه کتاب و تشویق مردم به عضویت در کتابخانه های عمومی از مهم ترین مفاد تفاهم نامه همکاری میان دو سازمان است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]