منو
1398/11/30 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان خبر داد؛ هدایای تقدیمی کتابخانه های عمومی لرستان به مردم مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد فرشته طهماسبی از آماده سازی و ارسال هدایای تقدیمی کتابخانه های عمومی استان لرستان به مردم مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اجرای پویش جمع آوری هدایای تقدیمی به مردم مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، بیان کرد: مردم لرستان هیچگاه کمک های کتابخانه های عمومی سراسر کشور در ارسال هدایا به استان را در جریان سیل فروردین ماه سال جاری در قالب طرح های «بهار مهربانی»، «بهار مهربانی در بهار قرآن» و «مهربانی در مهر» را فراموش نخواهند کرد. هدایای تقدیمی کتابخانه های عمومی لرستان به مردم شریف مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، جبران بخش بسیار کوچکی از مهربانی مردم ایران اسلامی است.

وی افزود: با اجرای این طرح، بخشی در کتابخانه های عمومی در نظر گرفته شد و کتابداران با برگزاری برنامه های مختلف، هدایای مذکور را جمع آوری نموده و طی مراسمی جهت توزیع در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان به اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان به عنوان معین استان لرستان ارسال شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در پایان با بیان اینکه امید است دیگر هیچگاه شاهد وقوع بلاهای طبیعی و غیر طبیعی در کشور نباشیم، افزود: از همه کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان که در این امر خداپسندانه مشارکت داشت، تقدیر و تشکر می نمایم
 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]