منو
1399/1/6 چهارشنبه با صدور پیامی صورت پذیرفت؛ تقدیر مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان از کادر درمانی مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با صدور پیامی به نمایندگی از کارکنان و کتابداران استان از زحمات و خدمات کادر درمانی تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با صدور پیامی به نمایندگی از کارکنان و کتابداران استان از زحمات و خدمات کادر درمانی تقدیر و تشکر نمود.

 متن این پیام بدین شرح است:

«یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ یا مَنْ یَجْعَلُ الشِّفاءَ فیما یَشاءُ مِنَ الاْشْیاءِ»

تاریخ ایران اسلامی بر این سخن گواه بوده که در زمان نیاز دلاور مردان و شیرزنان ایرانی همواره در راه پاسداری از امنیت کشور، اعتقادات و سلامت مردم آماده جانفشانی بوده و هستند. هیچگاه ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان، جانبازان، شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی و همچنین رشادت های مدافعین حرم و مدافعین وطن از اذهان عمومی پاک نخواهد شد. فداکاری عزیزان آتش نشان در جریان حادثه پلاسکو که قهرمانانه برای نجات مردم از جان خود گذشتند، برگ زرین دیگری از افتخارت ملت ایران است.

اما این روزها سایه کرونا ویروس بر کشور سنگینی کرده و سلامت بسیاری از مردم را تهدید می نماید؛ اگرچه این بیماری اثرات منفی فراوانی به جای گذاشته و برخی از افراد جامعه در بستر بیماری قرار داده و برخی از  خانواده ها را داغ دار کرده است ولی در ادامه راه ایثار و فداکاری ملت ایران، این بار سپید پوشان کادر درمانی کشور که بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می کنند، در این آزمون شجاعانه رو سپید شدند.

به طور حتم با عنایت پروردگار عالم  و رعایت موارد و توصیه های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا، به زودی این ویروس منحوس در کشور از بین خواهد رفت، اما فداکاری پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری هستند تا ابد در یادها باقی خواهد ماند.

اینجانب نیز بر خود لازم می دانم به نمایندگی از همه همکارانم در کتابخانه های عمومی استان لرستان از زحمات خالصانه کادر درمانی تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان سلامت و تندرستی این عزیزان و علو درجات برای شهدای این قشر فداکار، را خواستارم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]