منو
اخبار
.
همزمان با بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی: مراسم «عصر شعر بختیاری» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز برگزار شد. مراسم «عصر شعر بختیاری» همزمان با بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز و با همکاری انجمن ادبی فردوسی این شهرستان در سالن کتابخانه عمومی امام محمد باقر(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، مراسم «عصر شعر بختیاری»  همزمان با بزرگداشت بیست و ششمین دوره کتاب جمهوری اسلامی و با حضور جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان در سالن مطالعه کتابخانه عمومی امام محمد باقر(ع) این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم احمد کمرزرین ریس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان الیگودرز ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، فرا رسیدن ایام بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را تبریک گفت و به تشریح برنامه های این شهرستان در ایام بزرگداشت هفته کتاب پرداخت.

در این مراسم 12 نفر از شاعران «انجمن ادبی فردوسی» شهرستان الیگودرز به قرائت اشعار خود پرداختند و در ادامه سرود موزیکال (( من یک کتابدارم )) توسط جمعی از دانش آموزان دبستان شهید چمران  با لباس بختیاری به مرحله اجرا درآمد. شاهنامه خوانی با لباس قوم بختیاری و پخش تصاویری از قوم بختیاری به همراه  موسیقی محلی از دیگر برنامه های این مراسم بود که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 147