منو
اخبار
به مناسبت بزرگداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی صورت گرفت: برگزاری ویژه برنامه روشنـدلان بینـا در شهرستان بروجرد همزمان با بزرگداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ، ویژه برنامه «روشنـدلان بینـا» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد و با همکاری انجمن نابینایان کشور و اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، ویژه برنامه "روشندلان بینا " همزمان با بزرگداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بروجرد، رضا آریایی معاون استاندار و فرماندار ویژه بروجرد و جمعی از مدیران و مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در بخش نابینایان کتابخانه عمومی علامه سید جعفر شهیدی این شهرستان برگزار شد .

در ابتدای این مراسم یونس گودرزی قاری ممتاز روشندل با قرائت آیاتی از کلام الله پرداخت و در ادامه داوود پهلوان رئیس اداره کتابخانه‏های عمومی شهرستان بروجرد ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، فرا رسیدن ماه ربیع الاول و هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را تبریک گفت و گزارشی از جایگاه، وضعیت موجود و چگونگی افتتاح بخش نابینایان ارائه کرد.

در این مراسم، روشندلان عضو بخش نابینایان کتابخانه عمومی علامه شهیدی به اجرای برنامه های متنوعی همچون سرود، شعر خوانی با موضوع کتاب و کتابخوانی، مولودی خوانی به مناسبت میلاد پیامبر خاتم(ص) و قرائت دلنوشته های خود با عنوان " اگر برای یک لحظه می دیدم" پرداختند که با استقبال پرشور حاضرین در مراسم مواجه شد.

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی امام جمعه و رضا آریایی فرماندار شهرستان بروجرد به ایراد سخنرانی با موضوع اهمیت و نفش کتاب و کتابخوانی در جامعه پرداختند و  از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد و روشندلان حاضر در مراسم جهت برگزاری این برنامه فرهنگی تشکر و قدردانی نمودند.

در پایان مراسم نیز با حضور مسئولین شهرستان، از 25 نفر از روشندلان عضو کتابخانه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد .

 
  
 
تعداد بازديد اين صفحه: 171