منو
اخبار
به مناسبت بزرگداشت روز ملی «ایمنی در برابر زلزله»: کارگاه آموزش اصول ایمنی در برابر زلزله در شهرستان ازنا برگزار شد همزمان با فرا رسیدن روز ملی «ایمنی در برابر زلزله»، کارگاه آموزش اصول ایمنی در برابر زلزله به همت اداره کتابخانه های عمومی امام سجاد(ع) ازنا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، کارگاه آموزش آشنایی با اصول ایمنی در برابر زلزله ویژه اعضای کتابخانه  به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ازنا و سازمان جمعیت هلال احمر این شهرستان در کتابخانه عمومی امام سجاد (ع) برگزارشد.

در این کارگاه آموزشی، شاهین جانبزرگی مسئول تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان ازنا به تبیین مباحث آموزشی مربوطه همچون شناسایی و پناه گرفتن در مکان های امن در هنگام وقوع زلزله، روشهای کمک رسانی به مصدومان حادثه دیده در زلزله و آموزش استفاده از کپسول های آتش نشانی در هنگام وقوع آتش سوزی به صورت تئوری و عملی برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی پرداخت و به سوالات آنها در این زمینه پاسخ داد.

در پایان نیز کتاب های «مدیریت بحران با محوریت زلزله»، «همزیستی با زلزله و ایمن سازی در برابر زلزله»، «کمک های اولیه اورژانس و آموزش همگانی مقابله با بلایای طبیعی» توسط کتابداران کتابخانه عمومی امام سجاد(ع)، برای حاضرین معرفی شد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 196