منو
اخبار
با هدف تعیین تکلیف پروژه های کتابخانه ای صورت گرفت؛ بازدید نماینده مجلس از پروژه کتابخانه ای شهرستان سلسله علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با هدف تعیین تکلیف و تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای، از پروژه کتابخانه شماره 2 شهرستان سلسله بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، علی رستمیان، نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با همراهی فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان؛ شریف خسروی، فرماندار شهرستان سسله؛  الیاس جلویاری، بخشدار مرکزی؛ شهلا حسنوند، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلسله؛ حبیب نصیری، شهردار و حشمت نورعلی بخشدار فیروزآباد از پروژه در دست ساخت کتابخانه شماره 2 شهرستان سلسله بازدید کرد.

در این بازدید فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه برای تکمیل این پروژه 10 میلیارد ریال اعتبار نیاز است، اظهار داشت: در حال حاضر تنها یک کتابخانه عمومی در شهرستان سلسله وجود دارد که جوابگوی نیاز مردم این شهرستان نیست.

طهماسبی افزود: عملیات احداث پروژه کتابخانه ای شهرستان سلسله که مجری طرح آن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است، در سال 87 آغاز شده است و  با گذشت 10 سال، هنوز این پروژه  به مرحله بهره برداری نرسیده است.

مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان ابراز امیدواری کرد که با پی گیری نماینده مجلس و فرماندار این شهرستان شاهد تکمیل و بهره برداری هر چه سریع تر این پروژه کتابخانه ای در شهرستان باشیم.

علی رستمیان، نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید ضمن تاکید بر لزوم تکمیل پروژه کتابخانه ای شهرستان سلسله، در خصوص پی گیری جهت جذب اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری این پروژه قول مساعد داد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 245