منو
اخبار
مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان خبر داد: برگزاری مسابقه «برگ چهلم» ویژه دهه مبارک فجر مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان از برگزاری مسابقه «برگ چهلم» ویژه دهه مبارک فجر در استان لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان لرستان از فراخوان سراسری شرکت در مسابقه «برگ چهلم»  ویژه دهه فجر در استان لرستان خبر داد و اظهار داشت: این مسابقه با هدف بزرگداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با محوریت برگزاری مسابقات کتابخوانی، نقاشی و عکاسی در استان برگزار می شود.

طهماسبی افزود: در بخش مسابقه کتابخوانی که با عنوان «احیاگر قرن» برگزار می شود، کتاب "درس هایی از امام خمینی(ره)"  نوشته رسول سعادتمند به عنوان منبع مسابقه در نظر گرفته شده است و علاقمندان به شرکت در این بخش از مسابقه می توانند جهت دانلود فایلpdf  این کتاب و دریافت برگه شرکت در مسابقه، به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان لرستان به آدرس اینترنتی www.lorestanpl.ir و نزدیک ترین کتابخانه عمومی سراسر استان مراجعه نمایند.

وی در ادامه گفت: برای شرکت در مسابقه نقاشی که برای رده سنی کودک (11- 7 سال) در نظر گرفته شده است، علاقمندان می توانند پس از دریافت برگه های ویژه شرکت در مسابقه  از کتابخانه های عمومی ، جذاب ترین بخش از کتابی که با موضوع انقلاب اسلامی مطالعه کرده اند را  نقاشی و تصویرسازی کنند و آن را به یکی از کتابخانه های عمومی سطح استان تحویل دهند.

طهماسبی، برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان «نوگلان انقلاب» را از دیگر بخش های این مسابقه برشمرد و اظهار داشت: در این بخش نیز علاقمندان می توانند با ارسال حداکثر سه عکس از حضور پر شور کودکان در مراسم راهپیمائی 22 بهمن سال جاری و ارسال آن از طریق پیام رسان های «سروش»، «بله» «ایتا» «آی گپ» به شماره 09908147626 نسبت به شرکت در این مسابقه اقدام کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان مهلت شرکت در مسابقه برگ چهلم را سی ام بهمن ماه سال جاری اعلام کرد و عنوان کرد به برگزیدگان بخش های مختلف این مسابقه از طرف اداره کل کتابخانه های عمومی استان لرستان جوایز نفیس فرهنگی اهدا خواهد شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 272