منو
اخبار
برگزاری جلسه انجمن و نهضت مطالعه مفید شهرستان کوهدشت سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید شهرستان کوهدشت به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید شهرستان کوهدشت در سال جاری به ریاست محمدرضا آزادبخت فرماندار کوهدشت و با حضور سایر اعضای انجمن این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه عیسی طولابی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن خوش آمدگویی به اعضای انجمن و  قرائت دستور کار جلسه، به ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های  عمومی شهرستان و  اجرای مصوبات جلسه قبل انجمن پرداخت. وی رسالت نهاد کتابخانه های عمومی مبنی بر گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه را  رسالتی فرهنگی دانست و اظهار داشت: تحقق این رسالت در گرو همکاری تمامی دستگاههای اجرایی و فرهنگی شهرستان است.

محمد رضا آزادبخت فرماندار شهرستان کوهدشت نیز در این جلسه ضمن تشکر از دغدغه فرهنگی اعضای انجمن، به در پیش بودن مراسم چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره کرد و ضمن تاکید بر لزوم معرفی انقلاب به  نسل جوان و نوجوان امروزی، اجرای برنامه های فرهنگی با موضوع انقلاب را یکی از راهکارهای تحقق این امر دانست.

همچنین در این جلسه، داریوش آزادبخت رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کوهدشت، گزارشی از آخرین وضعیت کتابخانه های عمومی در دست ساخت  این شهرستان ارائه کرد و با بیان اینکه تخصیص اعتبارات به صورت قطره چکانی باعث کندی در روند ساخت این پروژه ها شده است، خواستار تغییر محل منابع این اعتبارات از طریق مراجع ذیصلاح شدند.

در ادامه جلسه سایر اعضای انجمن به بیان نظرات و ارائه دیدگاههای خود در خصوص مسائل مطرح شده  پرداختند و در پایان مصوبات مربوطه به تصویب و امضای حاضرین در جلسه رسید.

تعیین تکلیف اموال فرسوده و بلا استفاده کتابخانه های عمومی شهرستان، مکاتبه و پی گیری جهت تامین اعتبار و تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای شهرستان، برپایی ایستگاه نقاشی با همکاری ادارات آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و برگزاری برنامه فرهنگی ورزشی مشترک با اداره ورزش و جوانان در ایام دهه مبارک فجر از مهمترین مصوبات سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید شهرستان کوهدشت در سال جاری بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 234