اخبار شهرستان‌ها
1400/11/20 چهارشنبه
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی؛
ویژه برنامه «گل های انقلاب» در روستای تلوری برگزار شد
همزمان با ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ویژه برنامه«گل های انقلاب» با حضور دانش آموزان ابتدایی در روستای تلوری خرم آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ، ویژه برنامه «گل های انقلاب» با همکاری انجمن خیریه احسان و با حضور فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ میثم زندیه شیرازی، مسئول حراست کتابخانه های عمومی؛ محمد ابراهیم طاهری، مدیرعامل انجمن خیریه احسان و جمع  از فرهنگیان و دانش آموزان در مدرسه ابتدای شهدای روستای تلوری از توابع شهرستان خرم آباد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی  برگزار شد.
 
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان لرستان در ابتدای این مراسم ضمن تبریک چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: مطابق فرمایش امیرالمومنین (ع)، فرزند صالح بهترین سرمایه انسان است که این فرمایش، اهمیت حوزه تربیت را نشان می دهد.
فرشته طهماسبی با بيان اين‌كه كودكان و نوجوانان آينده‌سازان نظام هستند، ادامه داد: افزایش سطح آشنایی و معرفتی کودکان و نوجوانان با آرمان های نظام و انقلاب و فراهم‌سازی زمینه حضور پرشور آینده سازان کشور در مراسم و آیین های دهه فجر از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و ضرورت دارد اینگونه مراسمات با برنامه ریزی دقیق بیش از پیش ترویج شود.
 وی اظهار کرد: اكنون بايد كودكان و نوجوانان را با انقلاب، امام، نقش رهبری در پيروزی انقلاب اسلامی و ولايت فقيه كه به‌عنوان مباحث بنيانی نظام اسلامی آشنا كنيم.
طهماسبی در ادامه کودکان حاضر در برنامه را مخاطب قرار داد و با پرسیدن سوالاتی در خصوص مطالعه با آنان به گفتگو پرداخت.
قصه گویی توسط زهرا جشن نژاد، کتابدار کتابخانه شهید مطهری خرم آباد، شعرخوانی و ساخت پرچم جمهوری اسلامی ایران توسط دانش آموزان از بخش های متنوع این برنامه بود که با استقبال حاضرین مواجه شد و لحظات شادی را برای کودکان رقم زد. در پایان مراسم نیز به تمامی کودکان حاضر در برنامه بسته های فرهنگی اهدا شد.

 


در پایان فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و جمعی از حاضرین از نمایشگاه کاردستی و نقاشی دانش آموزان مدرسه بازدید کردند.

تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.