اخبار شهرستان‌ها
1402/1/6 یکشنبه
به مناسبت تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان؛
بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان از کتابخانه های عمومی شهر خرم آباد
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان لرستان در آغازین روزهای سال 1402 با حضور در کتابخانه های عمومی شهر خرم آباد آغاز سال نو و حلول ماه مبارک رمضان را به کتابداران تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، در آغازین روزهای سال 1402، سید سجاد راستخانه، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به همراه  میثم زندیه شیرازی، معاون کتابخانه های عمومی استان؛ حسین فلاح کردی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد و برخی از کارشناسان ستادی با حضور در کتابخانه های عمومی غدیر، شهید مطهری، هفده شهریور، امام جعفر صادق(ع) و حضرت مهدی (عج) ضمن دیدار با کتابداران،  آغاز سال نو و حلول ماه مبارک رمضان را به آنان تبریک گفت.
مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در این دیدار ها ضمن شادباش سال جدید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران،  برنامه های ترویجی فرهنگی و عمرانی پیش رو را اعلام کرد.
سید سجاد راستخانه  ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از زحمات و تلاش های کتابداران، افزود: برای ترویج فرهنگ کتابخوانی که از مطالبات مقام معظم رهبری است؛ حمایت مسئولین و سایر دستگاه و نهادهای های اجرایی استان در راستای گسترش این امر، لازم و ضروری است.
وی به بیان طرح ها و راهکارهای پیشنهادی اداره کل کتابخانه ها در سال جدید پرداخت و گفت: کتابخانه های عمومی به عنوان مکانی علمی، اجتماعی و مطمئن، ظرفیت مناسبی را برای پژوهشگران، دانشجویان، بانوان، کودکان و نوجوانان و دیگر اقشار مردم فراهم کرده است تا همگان بتوانند از پتانسیل آن و دیگر خدمات بهره مند شوند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در پایان با اشاره به روند تجهیز کتابخانه مرکزی خرم آباد، گفت: افتتاح کتابخانه مرکزی از مهمترین رویدادهای فرهنگی سال جدید خواهد بود که امیدواریم در نیمه نخست سال جاری این کتابخانه به بهره برداری برسد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.